Technovation

Teknolojinin güncel trendlerini ele aldığımız ve bu alanda yetkin kişileri sizlerle buluşturduğumuz Technovation, YTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından özenle hazırlandı! 🌟

Teknolojiyle güçlenen start-up’ları, geliştirdikleri teknolojileri ve çığır açan inovasyonların girişimcilikle buluşması sonucunda yeni dünyayı inşa eden “Fintech” ekosistemini, gelişimini ve geleceğini ele alacağımız etkinliğimiz değerli isimlerin katılımıyla 24 Mart’ta sizlerle! 🤩

🚀 Biz hazırız, sen de hazır mısın? 🚀

Etkinliğe katılmak için yeşil butona tıklaman yeterli!

*Biletleme aşamasında sorun yaşıyorsanız bilet@ytugirisim.com ile iletişime geçebilirsiniz.*

Etkinlikte görüşmek üzere!🚀

 

Her sene Mart ayında gerçekleştirdiğimiz ve bu sene dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Technovation etkinliğimizde ise değişen dünyamızdaki teknolojinin güncel trendlerini konu ediniyoruz. Bu konuda yetkin olan isimleri katılımcılarımız ile buluşturduğumuz Technovation’da her sene farklı bir teknoloji trendini ele alıyoruz.

Geçtiğimiz senelerde Blockchain , Oyun Oyunlaştırma ve E-spor , Teknoloji Girişimciliği adı altında Yapay Zeka ve Sağlık Alanındaki Teknoloji Girişimciliği konularını ele aldık. Kahve Dünyası’nın Dijital Kanallar Yöneticisi Kamil Pınar, Motivacraft Academy ekibinden Deniz Erol, Oyunder (Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayımcıları Derneği) birliğinden Tansu Kendirli , Royal Youth Takımı Ceo’su Emrah Kaya, günümüzün önde gelen yayıncılarından Can Sungur, Murat Sönmez ve Batuhan Bozkan Technovation 2020’de katılımcılarımız ile buluştu. Geçtiğimiz sene ise Hello Tomorrow Turkey kurucusu Timur Topalgökçeli, Medianova CEO’su ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Sevim bizlerle birlikteydi. Sağlık Teknolojileri Girişimciliği Paneli ile devam eden etkinliğimizde TRAI’dan Anıl Özörnek’in moderatörlüğünde, Avokadio Kurucu Ortağı Yunus Konmaz’dan ve Yesil Science Kurucusu Yusuf Yeşil’den girişimcilerin sağlık teknolojileri alanındaki çalışmalarını; Yapay Zeka Girişimciliği Paneli’nde TRAI’dan Betül Kübra Ekinci’nin moderatörlüğünde, Reminis Kurucu Ortağı Utku Borataç’tan, spiky.ai Kurucu Ortakları Furkan Eriş ve Burak Aksar’dan girişimcilerin yapay zeka alanındaki çalışmalarını dinleme fırsatı bulduk ve katılımcılarımız ile buluşturduk.

Technovation 2022’de ise Fintech ekosistemini, gelişimini ve geleceğini ele alıp bu konuda yetkin olan isimleri katılımcılarımız ile buluşturmaya devam edeceğiz.